Toz duman

Myspace'te öne çıkanlar diye bir kuşak oluşturacağım sanırım. Aslında ne güzel olmaz mı? İşte devam ettirmek lazım ama. Kendimde o istikrarı göremedim şu an.
Neyse.
Bir süredir dikkatimi çeken ilk sevimliler bunlar. Dinleyin. Bir de Türkiye'de güzel işler yapılmıyor derler. Böyle çok fazla konuşup her boka yorum yapanlar da genelde hiçbir şey yapmayanlardır. Bence bütün insanlara her konuda konuşma hakkı sağlayan mecraları fazlalaştırarak kendi kuyumuzu kazıyoruz. Ve yine bence, siyah ojeyi upuzun tırnaklarınıza sürünce berbat görünüyorsunuz. Siyah oje aslında güzel bir şey. Terbiyesizlik etmeyin.
Diğer dikkatimi çekeni ise şu an burada paylaşmıyorum. Kendisini epey uzun zamandır dinliyordum fakat yakında büyük bir proje planı olduğunu o nedenle de müziklerini paylaşmadığını öğrendim. Dolayısıyla saygı duyuyor ve heyecanla projesini bekliyoruz. Size şöyle bir spoiler verebilirim (tamamen kişisel): Biraz No Clear Mind tadında. Hal böyle olunca insan kendini zor tutuyor ama, işte.

Değişen pek çok şeye nazır, değişmeyen iki insan olarak oturuyorsunuz. Öyle şeyler söylüyorsunuz ki birbirinize, bütün duyguların zincirleri kırılıyor. Hepsini özgür bırakıyorsunuz. Ve sonra onlardan kaçıyorsunuz. Yakalamasınlar diye yorganınızın altına giriyorsunuz. Gece geliyor, örtüyor üstünüzü. Sabah oluyor. Hiçbir şey olmuyor. Hiçbir şey olmadı. Bir şey olmayacak. Korkma.


Taş,sopa,biber gazı

Hafiflemiş, uçuyor.