Röportaj vermiyorum aslında

Dişi haribo canavarı beni mimlemiş. Ben aslında mimleri şey etmiyorum. Böyle de prensipli bir blog yazarıyım. Çok da radikal kararlarım var vs. Ehehe. Şaka tabi. Nazik ve de şeker gibi bir insanım dolayısıyla aşağıda yazacağım paragraf bu mime ithaf edilecektir. Mim röportaj biçiminde. Ama ben bazen fevkalade üşengeç bir insan olduğum için diyorum ki siz soruları canavarın blogtan şeedersiniz.
Öhöm.
Efendim, blog deyince aklıma bu şirin mi şirin sayfa geliyor ahaha. Şaka bir yana -ki artık o yanda dursun evet- sevdiğim bir yer. İstişarelerin bol olduğu bir yer. Kalabalığız neticede. Okumayı da yazmayı da seviyorum.

Takip ettiğim kadarıyla da bloglar genelde kişisel blog formatında. Yani öyle reklam amaçlı ya da ne bileyim bir takım amaçlara hizmet eder nitelikte değil. Ya da öyleleri içinden takip ettiklerim az, bilemedim. Bu soruyu geçebilir miyiz Seyhan. Seyhan! 


Blog hakkında konuşuyoruz, dolayısıyla paylaşımda sınır olmamalı elbet. Herkes istediği gibi at koşturabilir. Ama şunu da yeri gelmişken (ki gelmese de bir şekilde bağlarım dert değil) şunu da söylemeden edemeyeceğim. Burası, orası, şurası benim alanım. Bu da benim düşüncem. Sisteme, ona, buna her türlü giydiriririm.'ciler beni bazen oldukça darlıyor. Konuşuyosun ama nece konuşuyosun diyesim geliyor. Ha ne yapıyorum, okumuyorum. Kimsenin kimseye daha öte bir yaptırımı olamaz neticede. Bazıları da var ki, evlat işte atsan atılmaz diyerek yine de kucaklıyorlar itibar ediyorlar. Nedenini tabi ki bilmiyoruz -naledossun- ve tabi ki onlardan değilim.
Yazar bir üstteki paragrafta 3. ve 4. soruyu birleştiriyor..


Ve bir blog yazsaydım kesinlikle Çıplak Ayaklı Düşes gibi olurdu (Gülüşmeler).

Dişi haribo canavarı'nı okuyorum evet. Fakat dürüst olayım, takip kısmına gelince sıkıntı. Ben uzun bir zamandır öyle rutin bir takip durumunda değilim blogları. Ama halihazırda okuduğum bir avuç blog olduğundan, hepsi benim bebeklerim. Her ne kadar en eskileri, sevdiklerimden birkaçı tükkanı kapatıp gitmiş olsa da.

Ben bloglara 10 üzerinden puan vermeyi tasvip etmiyorum, ölçülebilir değerlere karşıyım. En başta da belirttiğim gibi prensiplerim var eheh.

Siz, sevgili blog yazarı. Bu, birbirinden alaksasızmış gibi görünen paragrafları okuyan canımlar. Canavarın sayfasındaki soruları tek tek size soruyorum. Dolayısıyla mimlenmiş oluyorsunuz. Yine işin kolayına kaçtım eeueheh.
İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

Şarkı bizden.

Karaca

PP