Bakın arkadaşlar

Zeki Müren ile ilgili kısıtlı kelime dağarcığınız ile klişeleşmiş cümleler kurmak suretiyle apır sapır konuşmayın. Hayır bir gün gerçekten kafam giriverecek birinize o olacak. Gidin tumblrda küfür edin, piyasa yapın vay efendim Cemal Süreya paylaşın. Facebıkta selinsunun fotoğrafına yorum yapın. Ama çük kadar beyninizle eliniz bir tarafınızda oturur halde bir işe yaramazken, Zeki Müren ile ilgili konuşup durmayın. Evet kendisi babam olur. Evet ben onun hukuk okumuş kızıyım, aynı zamanda avukatıyım. Evet, her gün herkes sanal platformda zibilyon tane şeyden yana isyan ederken ben de Zekiciğime olan tavrımı net bir biçimde ortaya koyuyorum. Ah biriniz de gelse karşıma da şu klavye delikanlılığını bıraksam.

Babamla cenazesine gitmiştik ve nedense fotoğraf çekmişiz falan. Hala durur rutubet kokan albümlerimde. Annem tatlısıyla da çok severiz bu şarkısını. Hadi onu anlıyorum da benim ne anım var ki şarkıya dair di mi, neden dinlediğimde o dönemler biriktirdiğim anılarımı hatırlıyormuşcasına içleniyorsam.. Bu göbek bağı olayında var bir keramet arkadaşlar.

Ciğerlerim.
Gay şakası yapmayın. Anlatabiliyor muyum. Yaparsanız ne olur? Bir şey olacağı yok lan, ne olsun. Hahaha. Hepinizin ip adreslerinizden kovalayacak halim yok. Ama burada böyle atar yapmak hoşuma gidiyor. Resmen bunun için yaratılmışım hatta. Bu kadar düz bir amaç.

Yarın fotoğraf çekimim var. Stüdyo ışıklar falan, gözlerim torba torba olmamalı my god! Uyuyayım ben o zaman.

Bana söz ver

İnsanlık halleri