Sevgili Günlük

Bugün, Donald Duck'la Teknosa'da dolaşıp, genelde olduğu gibi evimize eşyalar seçip bizle ilgilenen hayali elemanlara sıradan paketletirken, sıra geldi bilgisayar kısmına. Ben, beğendiğim tüm modellerin başına geçip sırayla, yapışkan notlara "Sevgili'm Donald Duck.." ile başlayan cümleler yazdım. (Okuyanlara selam olsun eheh.) O da her seferinde beni yüzümün ayrı yerinden öperek ödüllendirdi. Son olarak mağazanın kamerasına el sallayarak ordan ayrıldık.
Mutluluğun yüzümden akmasına dair kanıtlar artık o kayıtlarda muhtemelen. Akıllı Tv'de falan haftanın şapşalları olabiliriz. Yehu.
Murat Uyurkulak'ın hikayelerinden oluşan Bazuka adlı kitabı da yollarda bitti tabi. Ben iki üç hikayeyi çok sevdim özellikle. Şimdi isim vermeyeyim, okuyanınız olursa üzerine konuşur istişare ederiz. Yarın "Delikanlı"yı alacağım kütüphaneden.

Şefin spesiyali

Ben bunu şeetmiş miydim? Neyse yine de dinlersiniz. Boş zamanlarınızda müzik dinlersiniz ya hani, öyle. Gözleri bi kapayalım ama önce. Neden bilmiyorum ama kapayalım. Nasıl bilmiyorum lan, biliyorum.
Çünkü şahane manzaraları hafızanıza kazıyarak, en güneşli sabahların içeri girdiği yataklı bir vagonda seyahat ediyorsunuz..

Geçmiş yılların sorunları kitabı da olabilir

Hiçbir şeyim olmasa da otobüs anılarım var