Jones

O kadar mutluyum ki, şimdi kusabilirim.Valla.
E çünkü acayip güzel bir geceydi.E çünkü hayatımda acayip güzel insanlar var.E çünkü artık Burn ile bir şarkımız var.E çünkü Ruh ikizim bana öyle güzel bir şey çizmiş.Öyle güzel ki, aşağıda da paylaşıyorum.Üstelik blogumu takip edenler bilirler,fotoğraf paylaşmam.

Soldaki benim,siyah saçlı.Sağdaki sevimlisi de o.Kendisi çılgın bir Kore tutkunudur.Animeleri sever.Çok da güzel çizer.Uzun zamandır batı filmi izlemiyo,o kadar diyeyim. Animeler gibi şekilden şekle kolaylıkla girebilen, mimikleri Harun Yahya'nın deyimiyle müthiş tatlı bir hatundur.Geçenlerde Kore'den e-posta arkadaşları geldi,gezdirdi onları filan.O,diğerlerinden yalnızca biri.
Benim hayatımda onlardan daha üç tane daha var allahtan.
Geçenlerde en uzun dostluğun ne kadardı diye sormuştu Konfigürasyon Mühendisi.Cevap verdim.Verirken de,cevabımın geçmiş zaman kipinde olmamasına sevindim.Hala devam eden bir aşk bizimkisi ehehe.
Bu gece de iftara gittik,kafa dağıttık.Güldük,dans ettik,fotoğraf çektik.
Sanırım tek üzücü yanı,dönüşte macuncu bulamayışımız ve yiyemeyişimiz oldu.Ama en kötüsü hep bu olsun di mi.

Ruh ikizim;
"Bir düşü gerçekleştirebilme olasılığı yaşamı ilginçleştiriyor." cümlesi, hayatıma sponsor zibilyon tane cümlenden sadece biri oldu.

Burn, anlaştık.Şarkı artık ikimizindir. Böyle güzel bişeyi,en sevdiğim yerde de sevgili izleyenlerle paylaşmak istiyorum fekat müsadenle.
Dead serious

it smells like