İncitebilir

"This will destroy you" ile tanışın. Sanırım daha önce tanıştırmadım. Gerekli bilgileri ekşide falan rahatlıkla bulabileceğiniz üzere, o kısımları geçiyorum.
Grup biraz Tymphony tadında. Onlarla tanıştırmış olmam lazım sizi. Eğer tanışmadıysanız burdan kimlerdir, ne yaparlar sorularınızın cevabını alabilir, albümlerini de ücretsiz indirebilirsiniz. Buraya kadar ne ciciş tanıtımlar ne düzgün cümleler onlar öyle,eheh.
Neyse. Ne diyoduk, this will destroy you. Bu adamlarım müzikleriyle, izlerken kendinizi içinde hissettiğiniz filmlerin gerçekten içine giriyorsunuz gibi. Mesela benim gözümün önünden o kadar hızlıca sahneler geçiyor ki (kameraman etrafımda hızla dönüyormuş gibi) yetişemiyorum bile. Hele de modumda olduğum günler, iyice ambele oluyorum bu adamları dinlerken. Bazen söyleyecek şeylerimizin olmadığı, kalmadığı; tercih ettiğimiz bir durum olmasa da kelimelerim kifayetsiz kaldığı anlarda, fotoğraf çekip bu müziklerle süsleyip öyle anlatasım geliyor. Şu son bir kaç gündür de yine takıldım onlara. Düşünüyorum da en son ne zaman böylesine dinlemiştim onları diye. Az daha bir şeyleri kaçırırken yakalamışım gibi. Havaalanından son anda döndürmüşüm gibi.
Gülüyorum. Bazen küfrediyorum, sonra geri alıyorum. Bazen diliyorum, sonra geri alıyorum.
Böyle geçiyor günler.
Kendimi en son nerde bıraktım bir bulsam, gidip alıcam.Ama yok..

Ayrıca Barış Bıçakçı'nın tüm kitaplarını okucam. Bak, buraya yazıyorum.


Unknown artists

Mesela