Düne inanalım

Diyorum ki bana yollar gözükse.Ayağımın altı da kaşınıyo zaten.Bu yola gideceğin anlamına gelir yabancı.Bunun gibi bir sürü işaretimiz vardır bizim.Ve bunlara inanmazsan,burda yaşayamazsın.
Bulunduğu yerden gitmek isteyen insan mutsuzdur gibi bi söz biliyorum.Külliyen yalan.Böyle genel geçer konuşmayın.Ben genelde isterim.On air,on road mood,bunlar güzel şeyler.Ve hiç de mutsuz değilim.Mutsuzsam bile keyfim yerinde.
Dün bişiler karıştırdım yine.Geçen sene dün,ne olmuş merak ettim.Size de olmaz mı? Geçen sene dün,bugünkü halimle oldukça alakasız kafalardaymışım.Eh,bilinmezliğin en güzel kısmı.Bunları izleyip gülmek isterdim.İzleyemesem de,okuyorum falan filan.Sakladığım pek çok şeyin bi süre sonra tek amacı bu.İstediğimde o ana geri dönmemi sağlamalılar.Geçmişle göbek bağım öyle uzun ve kalın ki,kopmaz.Ama istediğim de beni rahat bırakır.Bağlanıp kalmamı sağlamaz,elastiki bi yapıda.
Karıştırdığım şeyler içinden bulduğum bişeye oldukça güldüm.Ayaküstü ne kolay ve ikna edici yalanlar söyleyebiliyo insanlar.Görseniz,siz de şaşardınız.
Ya ayrıca gerçekten gitmeliyim.Niye bilmiyorum ama şu an acayip böyle hissediyorum.Gitsek,büyüsek.Bi sek süt reklamı gibi.Sütü de çok severim.Söylemiş miydim? Neyse,demem o ki;
Yesterday, all my troubles seemed so far away
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away.

Coffee break

Ne güzel filmimizdin sen gırgıriye