Cute day

Öyle alelade bi günde girdi hayatıma.Hani vaov diyeceğimiz türden şeyler anlatmadan önce aslında pek çok şeyin 'sıradan' olduğunu vurgularız ya,öyle değil işte.Çok güzel bi tesadüf çok hoş sohbet falan derken,işte burdayız.Nasılı falan mühim değil,hatırlamıyoruz da.Gerek de yok.
İçim sıkılınca,ne bileyim insanlardan yorulunca onu ve onun gibileri düşünüyorum.Çıkar ilişkisinden uzak,her daim sıcak falan.Ha musibetliği tutmuyo mu tutuyo,benim tutmuyo mu,tutmaz mı! Ama gel gelelim çok severim.Sevdikçe sevesim gelir.Sevdiğimde pisleşiyorum.Her daim sevgi gösterisi olan,tatlımların canımların havada uçuştuğu bi arkadaşlığımız yok bizim.Talavuzu hiç sevmem zaten.
Sabah uyandığında gerilim,yemek yerken komedi,fotoğraf çekerken fantastik,okula giderken korku,çokça müzikal,yer yer dram,benleyken otobiyografi,kendiyleyken romantik film tadında bi uzun metraj izliyorum yaklaşık üç senedir.(Siz onu mathilda diye bilirsiniz.)
Bugün de ilk gösterime girdiği gün.
Değmeyin keyfime.

Bu da onun hayatının zibilyon tane fon müziğinden başı çeken..Hepinize armağan ediyo.Doğumgünü şerefine.

Bu yazı uzar giderdi,o belki şöyle,belki böyle falan diye.Hiç göstermediği yönlerini ona bile keşfettirircesine.Derkeen,uygun bi şarkı geldi aklıma.


Sevgilisi böyle jest yapmaz lan!(ehheh)

Quartet

One night stand