sosyal trip

Tumblra trip atan üç kullanıcı gördüm az önce."Yaklaşık 4ay falan oldu biz buraya geleli.Buralar geldiğimiz gibi değil artık.Güzel vakit geçirdik çok eğlendik ama ayrılık vakti geldi sanırım.
Sizi çok sevdik,buradan tanıştığımız insanlar da oldu.Son zamanlarda tumblrın çok değiştiğini düşünüyoruz.
Hepinize teşekkür ediyoruz.
Eğer bizle iletişimi koparmamak istiyorsanız facebook adreslerimizi ekleyebilirsiniz." diyerek huzurlarımızdan ayrılmışlar.Haahaha.Dur biraz daha ahahah.Şimdi asıl soru ben böyle bi kullanıcıyı neden takip ediyomuşum? Sanırım güzel fotoğraflar paylaştıklarından.Evet evet öyleydi.Eh,herkes hata yapar.Ya cidden böyle yapanlar varmış.Erkek arkadaşını terkeder gibi(bi nevi) sosyal ağdan kopanlar.Bazı blog kapatanlarada da rastladım böyle.Çok saçma lan.Bence öyle.Hayır neden derseniz? Çok basit.Banane ki.Yazıyosan okurum,paylaşıyosan bakarım.Yoksa yok yani.Öylece gidebilirsiniz,sessiz ve derinden..Şu "çok değiştiğini düşünmeleri" beni benden aldı.Artık ben de şüpheciyim tumblra karşı.Ve söz,ben de bi veda busesi yapıştırıcam blogtan gidersem falan,sakın endişelenmeyin.
Güldüm pijler sizi.
Bu arada yeni kitap kokusuna bayılıyorum.Tırnağımın silgiye batmasındansa-uzun olmadığı halde-nefret ediyorum.Az önce oldu.OF.

Ben onu resmen kıskanıyorum.

caramia