caramia

Az evvel hemen hemen bi paket karamelli çikolata yedikten sonra anladım ki,karamelli çikolatayı pek sevmiyorum.Peki bunun yanında bazı geceler sayıklıyo olmama ne demeli? Bilmiyorum ya hiç ama hiç hatırlamıyorum o yüzden inanasım gelmiyo ama bildiğin paragraf halinde dert anlatıyomuşum söylenenlere göre.Bu çok kötü çünkü kontrolüm dışı gelişen şeylerden hiç hoşlanmam.Ayrıca ben çok fazla rüya görürüm,çoğunu da hatırlarım,kısa metraj birbirine bağlı,heyecanlı olaylar dizisi olur kimi zaman.Rüya görülen uyku,sağlıklı uykuymuş.Bunu bi yerden duymuştum ama aksini iddia eder çoğu kişi,bense bu şekilde duyduğuma eminim.Çürüten bi yazı bişi,bi kaynak gösterin de bitsin bu acı.O değil de rüya ne garip bişi.Rüya hayat ilişkisiyle alakalı bi alıntı vardı,daha geçenlerde çarptı gözüme ya,öyle klişe bildiğimiz bişi de değildi,ama şuan unuttum.OF.Derken,evet burda bi 5 dk'lık es var.İmleç gitti geldi gitti geldi..Ve buldum! Hatırlayamasaydım var ya,uyuyamazdım.Neden? O kadar manyak değilim ama daha geçen gün okudum ondan.Yekta Kopan'ın şu "Bir de baktım yoksun" kitabından.
"Hayatın bize rüya kadar saçma gelmemesinin nedeni alışkanlıktır." diyo orda.Rüya ne garip bişiden geldik buraya.Sözü sevdim;doğru,güzel de bence rüya saçma bişi değil.Kesinlikle.Açıklayamadığımız her şeye saçma demeyelim lütfen.Bu da çok saçma olur zira.
Bu arada bazen birileriyle konuşurken laf öyle dolanıyo,öyle beyin fırtınaları oluyo ki,geldiğimiz noktaya nasıl,nerden,hangi mevzudan geldiğimizi unutuyoruz.Yoruluyorum o anlarda ben.Laf lafı açarmış ya,deyimin hakkını veriyorum kimi zaman.
Caramia yunancada aşkım demek,ne hoş di mi,sevimli kelime.Karamelli bi çikolata olan caramiodan aklıma geldi.Postun başlığını neden açıkladığımı ise hiç bilemiyorum şuan.Neyse.
Hadi size iyi geceler şarkısı yollayayım..

sosyal trip

Tanışıyo muyuz?