Süper Babam

Bişi dicem.
Yeni yılda herkes içti,hatta öyle içti ki dibine vurdu falan di mi? Hah.Alkolle olan içli dışlılığınızı,içtiğini göstermek için muhtelif şişelerle çekindiğiniz fotoğraflarınızı,yazdığınız tweetleri iletileri falan yerim lan.
-Tabi o kadar içmişim ki film kopmuş..
Diye söze başladıklarında keyiften ölüyorum yarabbim.Film kopmuş adam anlatmaya devam ediyo tam gaz.
Gerçekten içen,keyif için içen,belli eder zaten kendini ertesi gün koşa koşa yazmaz,'gösteriş' yapmaz.Evet,bunun maalesef bi çeşit gösteriş falan olduğunu sananlar,'bakın neler yapıyorum,nası bi avrupaiyim nasi bi asiyim' diyerek hayatlarında level atladıklarını sananlar var,ondan bu kadar uzun bi post girdim.
Ay aslında ne gereksiz yahu,neden yazdım ben şimdi bunları,sizin kadar gereksiz nerdeyse.Yok ama o kadar da değil.
Ayrıca erkenden içmeye başlayıp,00.00 olmadan folloş olup ipin ucunu kaçıranlar,evet o gece öyle bi içtiniz ki hiç bişi hatırlamıyosunuz.Ne kötü oysa.Bişi hatırlamamak,bu mudur mevzunuz?
Şimdi de açtım süper baba dizi şarkılarını,oh keyfim bi yerinde bi yerinde.Çok sevdiğim müziklere bi süre ara verdikten sonra dönüş yapmak tadından yenmiyo.Bu söylemi de hiç anlamam diye daha önce söylemiştim sanırım.
Bu albümde "İpek'in yolculuğu" diye de bir müzik vardır ki,hiç bişi hissetmeyen insan,insan değildir,gitsin onlar yani.Dünya üzerinde gereksiz fazlalık etmesinler.


hayat kısa,kuşlar uçuyor.

Aşağıdaki paragrafta anlatılmak istenen budur dediğiniz değildir genelde.