son bakışta aşk.

Bugün bi kızın elinde Edgar Allen Poe'nun kitabını gördüm.Böylelikle hatırıma düştü adam birden.Annabel Lee diye bi şiiri vardı sanırım.
Ama bişi söyliyim mi,ben ıhhm biraz şey bulurum bu adamı.Bayık.Yalnız sanatına,yaptıklarına falan lafım yok.Onlar konusunda konuşabilmem için eşdeğer bişiler yapmış olmam ya da söz konusu konularda bişiler söyleyebilecek kadar bilgi sahibi olmam lazım.(breh breh breh)
Hani şiirlerini okuduğumda,bişiler hissetmiyorum,vay anasını demiyorum.
Cemal Süreya gibi 'düşüncelerini ifade biçimine mühür vurulması gerektiği düşünülen' adamları seviyorum.
Çünkü ifade önemli di mi beyler..
"Kitaplar ve fahişeler-birinin sayfalarındaki dipnotlar neyse,ötekinin çoraplarındaki banknotlar da odur." demiş Walter Benjamin.Merak ettim bu kitabı,okucam.
Ah şu finallerin gözü kör olsun diyesim geldi ta derinimden.Buarada bu sözü ilk okuduğumda tamam ilişki güldürmüştü beni,sevmiştim bağlantıyı ama akabinde şunu düşünmüştüm,fahişelerin çorapları?sıkıştırılması paraların? falan filan.
Bu şarkının bende anısı var.Belki anlatırım bi ara.Girişini en çok sevdiğim şarkılardandır aynı zamanda.Şimdi gerçek şu ki;

mimo:bana gelen size gelsin mantığıyla mimlenen sevgili bloggerlar,bu postu ciddiye alın,isminiz varsa yanıtları çıkışta masama koyun.