go coni

Şimdi bu yeni film var ya "prensesin uykusu" -hay adını sevdiğim- işte onun soundtrackine takmış durumdayım.Çok karakteristik lan,Redd'in yaptığı belli yani.Bilmeyen anlayamaz yo yo.Orda iki tanesi var ki isimlerini de ifşa etmek istiyorum; "yarım kalan günlük" ve " aziz olmak" şahane şahane.Aziz olmak tanıdık gelicek zaten Redd sevenlere.Sevmeyenler benim işim değil.
İlahi sohbet günlükleri siz adamı öldürürsünüz..Ama bu konuyu açmıcam daha fazla.Zaten burda hangi konuyu açtığımı gördünüz? Bi gün burda bi konu açılıcaksa da biz açarız! (Bu ifadenin tüm hakları saklıdır.)
Pastırma sıcakları geliyo dediler ve ben bugün sonsuz bi güvenle kendimi o ayar attım dışarı.Dünden bu yana bi değişiklik olmadığını görmek üzücüydü,evet.
Son olarak,günün öğlen 3-4 suları benim en verimsiz saatlerim,bugün bunu keşfettim.Bu konuyu lehime çevirmek için Ender Saraç'tan bitkisel tavsiyeler isticem.Bunun için mail bile attım.
-Hayatınızda yaptığınız en büyük çılgınlık
adlı sinir bozucu sorunun cevabı olsun diye sırf.Şaka tabi,yok öyle bişi.(Bu nüktedan kapanış bitkisel mucizelere inanmadığım anlamına gelmiyo,hiç bişey anlamına gelmiyo,çıkarım yapmak yasaktır.
-Do you believe in miracles?
--I believe in cicibebe
)
Hadi kalın sağlıcakla..

Robbie Williams-Bodies

Mr.man

masal olduk yine