bu yalnızlık içine mi işledi?


Anlaşılmayınca,paylaşamadığında sen işte o zaman gör yalnızlığı..
Yalnızlık üzerine bissürü şey söylenegelmiştir ya,'doğru ya' dediklerim illa ki olmuştur ama,asıl yalnızlığı,etrafında seni anlayan birileri olmadığında hissedersin.Resim şahanedir,capcanlı renkler falan,iş böyle darlandığın anlara geldiğinde,boşluğa böğüresin gelir,o kadar yalnızsındır çünkü.İnsanlar aniden yok olur.Böyle anlarım pek olması aslında.Sanırım kendimi şanslı sayabilirim.
Ama yine de bazen öyle anlarım oluyo ki,sadece 'o' anlar dediğim herhangi biri olmuyo sanki.Ben de o zaman kendimi anlamaya çalışıyorum.Buraya yazıyorum bazen biraz,ne biliyim,yöntemler farklı farklıdır.Spesifik bişi de yok aslında.
Bugün liseden bi arkadaşla muhabbet ettik,konu blogumdan açıldı ve beni severek takip ettiğini söyledi.Kafasında liseden kalan imajım,burda yazdıklarımı okurken 'hah işte,tanıdığım kız' dedirtiyomuş ona.'Bazen biriltiriyorum,bi gün açıp hepsini okuyorum daha iyi oluyo hatta,sen hep yaz' falan dedi.
Bahsettiğim kişi,lisede hatırımda kalan nadir şahsiyetlerdendir.Çünkü şahsına münhasır dediklerimdendi.Düşündüğünü söylerdi pat diye.Haha severdim kendisini.Konuşurken eskilerden falan konuştuk böyle onunda hatırında yer etmiş olmam hoşuma gitti.
Böyle bazı anlar oluyo,bi bakıyorum ummadığım anda ummadığım bi kişiyi söylediğim ya da yaptığım her hangi bişiyle etkiliyorum.Bu şahane bişi lan.Bu yüzden farklı bakış açılarını seviyorum,birilerinden etkilenmeye bayılıyorum,bırakıyorum ufkumu açsın.Çünkü cidden,bazen bi olay üzerine öyle bi yorum yapıyo ki biri,lan diyorum ben nası bi kafada yaşıyorum,bu ne enteresanlık.Olabiliyo yani.
Leman,güzel bi muhabbet oldu bu bana,valla,yapalım bunu ara sıra.O günleri zaten özlüyorum da,senle fizik çözmeyi bile özlemiş olabilirim,o derece..

Belki ben tamamlamaya çalıştığınız yapbozun bi parçasıyım bazen ha,ne dersiniz?
*Fizik anılarımız kafamı bulandırdı lemo,müziksiz kaldım,şarkını gönderemiyorum.Ah bu şarkıların gözü kör olsun o zaman.

zuckerberg zucker bak.

real life fairytale