kuşları kovalayan kuş beyinliler

Nesrin Sipahi-Hasret dinliyorum şimdi,of! Elime kadehi alıp,masanın üzerine şööle melankolisi tavan yapmış,bitmiş,bok olmuş bi kadın edasıyla abanıp eski fotoğraflara bakasım var.Yalnız kırmızı oje sürdüğüm zaman şarap bardağı tutarsam(ki tutmuşluğum var,normalde aram yok alkolle,leon gibi süt içerim ben) çok çılgın oluyo,severim kendimi öyle ahaha.
Bide bosch evinde çekçez kafaları takoyla,tamamdır.Yemeğin dibine vurucaz,gülmekten altımıza edicez,yakın gelecekteki planlarımız bu yönde.Fonda da murat dalkılıç-külah çalıcak yoğun isteği üzerine takonun.E tabi.Tiki olucaksak hakkını vericez.Aptal aptal dolaşıcaz ortada.Kırarmıyım ben onu.Hayır.
Bugün hava burda soğuk süt gibi.Bayılırım.Şu karşı balkonda asılı duran cdlere de bayılıyorum ya:D Ve onların ne işe yaradığını geçenlerde öğrendim ben.Burn'ün öne sürdüğüne göre kuşları kaçırmak içinmiş.Nasıl biliyomusunuz? O asılı cdler parlak parlak hem ışık yapıyorlar,hem birbirlerine çarpıp ufak sesler çıkarıyorlar.Balkona konmak üzere sinsice yaklaşan kuşlar bu dehşete kapılarak uzaklaşıyorlar.Ahaha ilahi Burn,ben buna inanmadım tabi.Ayrıca kuşların balkonuna konmasından neden rahatsız olur lan insan.Sanırsın kuşlar sürü halinde falan uğruyorlar balkona sıçıp sıçıp gidiyorlar,ah keşke.Öylesine öyle yapmak lazım.Yeni yıkayıp,özenle ip gibi astığınız çamaşırlarınızın üzerine sıçsın o kuşlar yeşil yeşil.Allaaaah kuş sıçtı,gidip bilet alalım deyip de aldığınız bilete amorti bile çıkmasın.
Ayrıca haberiniz yok ben ölüyoruum,başıma yine öküz oturdu:(

my stuff

Reklam